Zaznacz stronę

Torebki na lato

      Wiosna zaczęła się na dobre, zatem najwyższa pora zrobić porządek w szafie i przygotować się na nowy, mocny sezon w lekkiej, wakacyjnej formie. Największe stolice mody zaprezentowały już kolekcje światowej sławy projektantów na tegorocznych fashion week’ach, dzięki czemu możemy podpatrzeć, co proponują artyści i jak noszą się w tym sezonie największe ikony mody. Ciężkie, duże, skórzane torby możesz zostawić na zakupy, choć shopper bag nie wychodzi z mody nigdy, w końcu praktyczność to podstawa, mamy dla was zestawienie o wiele ciekawszych toreb na nowy sezon.

     Silnym trendem, który zresztą pojawił się już w ubiegłym sezonie wiosennym, są torebki z plecionki. Delikatne koszyczki w formie kopertówek, kół czy małych plecaków idealnie skomponują się z letnimi, kwiatowymi stylizacjami. Torebki koszyczki przywołują skojarzenia ze wsią, latami 90, wakacjami u babci. Są delikatne i romantyczne, ale doskonale sprawdzą się również w miejskim klimacie, gdzie nadadzą stylizacji lekkości i dziewczęcości. Dla wszystkich elegantek, mamy coś na pocieszenie, koszyczki to jedynie jeden z kilku trendów. Wiele wybiegów zdobiły torebki eleganckie, minimalistyczne kuferki na krótkiej rączce to również bardzo modny dodatek w tym sezonie. Największą popularność zdobyły kuferki klasyczne, czyli białe i czarne, doskonale sprawdzą się do stylizacji eleganckich, ale również lekko rockowych i tych bardziej kobiecych.

     Oprócz klasycznych kolorów warto mieć w szafie torebkę z silnie widocznym w tym sezonie, nie tylko w dodatkach, zwierzęcym printem. Panterka, zebra i wszystkie inne cętki czy gadzie wzory to zdecydowanie hit sezonu. Przypominamy jednak, że te sztuczne prezentują się o wiele lepiej od naturalnych, a martwe zwierze w garderobie jest zdecydowanie passę.