Zaznacz stronę

O nas

Dowiedz się jaki cel nam przyświeca, co nas inspiruje i kto tworzy ubrania sygnowane nasza marką. Zapraszamy do lektury.

Nasza marka powstała z myślą o wymagających klientach, którzy chcieliby, aby zwykłe, casualowe ubrania cechowały się tak doskonałą jakością, jak marki luksusowe, przy jednocześnie przystępnych cenach. Beautyindex to ubrania na co dzień, dla każdego. Powstają z doskonałych naturalnych i ekologicznych tkanin sprowadzanych z całego świata. Ponieważ przyświeca nam ideologia slow fashion, wszystkie rzeczy z naszej marki są ręcznie szyte w naszym kraju.

Doskonale skrojone i wykończone ubrania to nasz znak rozpoznawczy. Każdy element stroju jest wykonany z największą starannością.

Inspiracją do tworzenia każdej z kolekcji jest dla nas natura i siła ludzi. Chcemy, aby nasze projekty pozwalały Wam sięgać jeszcze wyżej.

Przodujące trendy w modzie

XXI wiek, charakteryzuje się przesytem form i kolorów. Choć branża mody nigdy się nie wypali, coraz więcej osób stawia na wygodę i jakość. W czasach, w których możemy kupić t-shirt wątpliwej jakości za 20 zł w sieciówce, ludzie zaczynają rozumieć, że nie wszystko, co ekstremalnie tanie się opłaca. Oferujemy produkty z doskonałych materiałów i perfekcyjnie wykończone, które cenami nigdy nie dosięgną produktów ekskluzywnych. Oferowane przez nas ubrania są wycenione adekwatnie do ich jakości i pracy, która została włożona w ich produkcję. Są dostępne dla każdego, pod warunkiem, że chce posiadać rzeczy porządne i na lata.

  • Praktyczne
  • Wygodne
  • Modne
  • Wyszukane

Najlepsze tkaniny
z całego świata.

   Zaopatrujemy się w tkaniny z lokalnych oraz światowych produkcji. Dużo podróżujemy, dzięki czemu możemy szukać najlepszych materiałów na świecie osobiście. Co jest dla nas ważne przy wyborze odpowiedniego materiału? Przestaszewskim naturalne pochodzenie i ekologia produkcji. W naszych tkaninach nie ma chemikaliów ani sztucznych dodatków, a bawełna, której używamy, pochodzi z ekologicznych plantacji. Drugą niezwykle istotną sprawą jest oczywiście jakość materiałów. Zawsze przed zakupem kontrolujemy grubość i splot tkanin, które zazwyczaj są ręcznie tkane, dzięki czemu są również wyjątkowo wytrzymałe. Ostatnim punktem jest ich wygląd, kolor, wzór, na jaki tkaniny zostały zafarbowane. To kolory i wzory tkanin inspirują nas do tworzenia nowych kolekcji.

Wykonywanie wycinanki laserowe świąteczne
Chrzest pamiątki dla gości
Podziękowania dla rodziców chrzestnych na chrzest
itlife.pl
Prezent na Dzień Chłopaka