Zaznacz stronę

Kapelusze – HIT SS 2019

Kapelusze to mocny trend 2019. Projektanci największych domów mody na tegorocznym fashionweek zaprezentowali modelki ubrane w kreacje uzupełnione kapeluszami. Wybiegi zdecydowanie zalały kapelusze słomkowe i rodem z westernów, czyli takie, jakie możecie zobaczyć w naszej najnowszej kolekcji. Zasada jest jedna, kapelusz ma być duży i robić wrażenie. Nie ważne czy na co dzień do jeansów, czy do wieczorowej sukienki, latem 2019 kapelusze są bardzo modne do każdej stylizacji i im bardziej spektakularny, tym lepiej.

Dodatkowym plusem założenia kapelusza jest oczywiście bezpieczeństwo, latem to bardzo ważne, aby chronić naszą głowę i oczy przed silnym promieniowaniem słonecznym. Zatem najnowsze trendy bardzo nas cieszą. Ponadto, nie od dziś wiadomo, że największe elegantki świata zawsze miały na głowie kapelusz. Elegancki kapelusz, na wieczorne wyjście dodaje szyku i ekstrawagancji stylizacji. Jeżeli wybierasz się w tym roku na duże przyjęcie, koniecznie zaopatrz się w piękny kapelusz z dużym rondem lub elegancki, bogato zdobiony fascynator.

W naszej tegorocznej kolekcji znajdziesz kapelusze inspirowane wakacjami na wsi i dzikim zachodem w jednym. Delikatne, słomiane kapelusze, ozdobione muszelkami i piórkami z pewnością niejedną z was złapią za serce. Nasza redakcja jest całkowicie zakochana w nowej kolekcji. Zapraszamy do naszego look book’a, gdzie mogą Państw zobaczyć całą kolekcję oraz do sklepów stacjonarnych, gdzie czekają na Państwa nasi styliści.